Afrikaans

| Onderdeel nommer: | HTST-113-01-S-DV-A |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $15.6704 |
| 196+ | $6.2535 |
| 504+ | $6.0437 |
| 994+ | $5.9402 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Cable/Wire |
| afscherming | Shrouded - 4 Wall |
| reeks | Flex Stack, HTST |
| Ry Spacing - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Tube |
| Algehele kontaklengte | - |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 26 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.350" (8.89mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Natural |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | Board Guide, Keying Slot |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 3.4A per Contact |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | - |
| Kontak Lengte - Paring | 0.250" (6.35mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Header |
| Basisproduknommer | HTST-113 |
| aansoeke | - |




CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HTST-113-01-S-DV-ASamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|