Afrikaans

| Onderdeel nommer: | HTSW-116-16-T-T |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $5.0846 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board or Cable |
| afscherming | Unshrouded |
| reeks | HTSW |
| Ry Spacing - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Algehele kontaklengte | 0.730" (18.54mm) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 3 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 48 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Natural |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | Varies by Wire Gauge |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | 0.310" (7.87mm) |
| Kontak Lengte - Paring | 0.320" (8.13mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | - |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Tin |
| Connector Type | Header |
| Basisproduknommer | HTSW-116 |
| aansoeke | - |




CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
HTSW-116-16-T-TSamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|