Afrikaans

| Onderdeel nommer: | HTSW-136-17-T-D-LL |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Kinked Pin, Solder |
| styl | Board to Board or Cable |
| afscherming | Unshrouded |
| reeks | HTSW |
| Ry Spacing - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Algehele kontaklengte | 0.830" (21.08mm) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 72 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Natural |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | Varies by Wire Gauge |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | 0.110" (2.79mm) |
| Kontak Lengte - Paring | 0.620" (15.75mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | - |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Tin |
| Connector Type | Header |
| Basisproduknommer | HTSW-136 |
| aansoeke | - |




CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
HTSW-136-17-T-D-LLSamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|