Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MMT-135-02-T-DH-K |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board or Cable |
| afscherming | Unshrouded |
| reeks | MMT |
| Ry Spacing - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Algehele kontaklengte | - |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 70 |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.157" (4.00mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | Pick and Place |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 3A |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | - |
| Kontak Lengte - Paring | 0.175" (4.45mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | - |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Tin |
| Connector Type | Header |
| Basisproduknommer | MMT-135 |
| aansoeke | - |




CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 70POS 2MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
MMT-135-02-T-DH-KSamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|