Samtec Inc. MTSW-124-08-F-D-260
Onderdeel nommer: MTSW-124-08-F-D-260
Vervaardiger / Brand: Samtec, Inc.
Deel van beskrywing: CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Inligtingsblaaie:
1.MTSW-124-08-F-D.pdf ···
RoHs Status:
Ship From: Hong Kong
Kry die laagste pryse per navraag
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanningsgradering -
    beëindiging Solder
    styl Board to Board or Cable
    afscherming Unshrouded
    reeks Flex Stack, MTSW
    Ry Spacing - Paring 0.100" (2.54mm)
    Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
    Pakkie Bulk
    Algehele kontaklengte 0.530" (13.46mm)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 125°C
    Aantal rye 2
    Aantal posisies gelaai All
    Aantal posisies 48
    Mounting Type Through Hole
    Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling UL94 V-0
    Gemengde Stapelhoogte -
    Isolasiemateriaal Polyester, Glass Filled
    Isolasie Hoogte 0.100" (2.54mm)
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Isolasie Kleur Black
    Ingress Protection -
    Kenmerke -
    Bevestigingstipe Push-Pull
    Huidige gradering (ampers) 3A
    Kontak Tipe Male Pin
    Kontak vorm Square
    Kontak Materiaal Phosphor Bronze
    Kontaklengte - Pos 0.170" (4.32mm)
    Kontak Lengte - Paring 0.260" (6.60mm)