Afrikaans

| Onderdeel nommer: | MTSW-124-08-F-D-260 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board or Cable |
| afscherming | Unshrouded |
| reeks | Flex Stack, MTSW |
| Ry Spacing - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Algehele kontaklengte | 0.530" (13.46mm) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 48 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Polyester, Glass Filled |
| Isolasie Hoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 3A |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | 0.170" (4.32mm) |
| Kontak Lengte - Paring | 0.260" (6.60mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Header, Cuttable |
| Basisproduknommer | MTSW-124 |
| aansoeke | - |




CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
MTSW-124-08-F-D-260Samtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|