Afrikaans

| Onderdeel nommer: | TMMH-143-05-F-DV-EPC |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Samtec, Inc. |
| Deel van beskrywing: | 2MM LOW PROFILE STRIPS |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board or Cable |
| afscherming | Unshrouded |
| reeks | TMMH |
| Ry Spacing - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Algehele kontaklengte | - |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 86 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolasie Hoogte | 0.079" (2.00mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | Board Lock, End Shrouds, Mating Guide |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | - |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | - |
| Kontak Lengte - Paring | 0.065" (1.65mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Header, Cuttable |
| Basisproduknommer | TMMH-143 |
| aansoeke | - |




2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
TMMH-143-05-F-DV-EPCSamtec Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|