Afrikaans

| Onderdeel nommer: | XCKP2191N12 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Schneider Electric |
| Deel van beskrywing: | LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $94.1323 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningswaarde - AC | 240 V |
| Beëindigingstyl | - |
| Skakel Funksie | - |
| reeks | XCKP |
| Release Force | - |
| Pretravel | - |
| Pakkie | Box |
| Overtravel | - |
| Werkstemperatuur | - |
| Bedryfsposisie | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Bedryfsmag | - |
| Mounting Type | - |
| Meganiese Lewe | - |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Elektriese Lewe | - |
| Differensiële Reis | - |
| Huidige gradering (ampers) | 3A (AC) |
| kring | - |
| Aktuator Type | - |




LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LIMIT SWITCH, LIMIT SWITCHES XC
LIMIT SWITCH, LIMIT SWITCHES XC
LIMIT SWITCH 240VAC 10A PLAST XC
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LIMIT SWITCH 240VAC 10A PLAST XC
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LIMIT SWITCH PLASTIC NO AND NC
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
LIMIT SWITCH 240VAC 10A PLAST
LMT SWITCH 240VAC 3A PLAST XCKP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
XCKP2191N12Schneider Electric |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|