Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SC4509SKTRT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Semtech |
| Deel van beskrywing: | IC LED DRV RGLTR PWM SOT23-6 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Min) | 2.7V |
| Spanning - Toevoer (Max) | 10V |
| Spanning - Uitset | 20V |
| tipe | DC DC Regulator |
| topologie | Step-Up (Boost) |
| Verskaffer toestel pakket | SOT-23-6 |
| reeks | - |
| Pakket / saak | SOT-23-6 |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Interne skakelaar (s) | Yes |
| Frekwensie | 1.2MHz |
| verduistering | PWM |
| Huidige - Uitset / Kanaal | 30mA |
| Basisproduknommer | SC4509 |
| aansoeke | Backlight |
| SC4509SKTRT Besonderhede PDF [English] | SC4509SKTRT PDF - EN.pdf |




SC451-K-1 Original
IC REG CTRLR BUCK/BUCK-BST 12MLF
SC451 Original
IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 8MLPD
IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
IC REG BOOST ADJ 700MA 16MLPQ
SEMTECH MLPD-8
SEMTECH SOT23-6
IC REGULATOR BOOST
IC REG BOOST ADJ 1.4A 8MLPD
SEMTECH TSSOP20
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 12MLPQ
IC REGULATOR BOOST TSOT23
IC REG BOOST ADJ 1.4A 8MLPD
SC4508IMLTR SEMTECH
IC REG CTRLR BUCK 38TSSOP
IC REG BOOST ADJ 1.4A TSOT23-5
SC450ITS SEMTECH
IC REGULATOR BOOST SOT23
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
SC4509SKTRTSemtech Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|