Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SX1506I091TRT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Semtech |
| Deel van beskrywing: | IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2.5V ~ 5.5V |
| Verskaffer toestel pakket | 28-QFN-UT (4x4) |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 28-UFQFN Exposed Pad |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Uitgawe Tipe | Push-Pull |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal I / O | 16 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Onderbreek Output | Yes |
| koppelvlak | I²C |
| Kenmerke | POR |
| Huidige - Uitsetbron / Sink | 8mA, 24mA |
| Klok frekwensie | 400 kHz |
| Basisproduknommer | SX150 |
| SX1506I091TRT Besonderhede PDF [English] | SX1506I091TRT PDF - EN.pdf |




IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
FREESCALRE SOP16
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
SX1509IULTRT Pb-free
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
EVAL KIT FOR SX1509
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
SEMTECH QFN28
EVAL KIT FOR SX1508
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
SENSOR 100PSIA .11V BUTTON
IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
SX1502087TRT
IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
ENHANCED PERF SWITCH MODE EMI FI
IC GPIO EXPANDER I2C QFN
KIT EVAL SX1501/02
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
SX1506I091TRTSemtech Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|