SiTime SIT9005AIE2D-28SI
Onderdeel nommer: SIT9005AIE2D-28SI
Vervaardiger / Brand: SiTime
Deel van beskrywing: OSC MEMS
Inligtingsblaaie:
1.SIT9005AIE2D-28.pdf ···
Inligtingsblaaie
SiT9005.pdf
RoHs Status: Loodvry ​​/ RoHS voldoen
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanning - Voorsiening 2.8V
    tipe SSXO
    Standaard pakket 1
    Verspreid Spektrum Bandwydte -2.36%, Down Spread
    Grootte / Dimensie 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    reeks SIT9005
    Graderings -
    Programmeerbare Tipe Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
    Deel Status Active
    Pakket / saak 4-SMD, No Lead
    uitset LVCMOS
    Werkstemperatuur -40°C ~ 85°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount
    Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited)
    Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
    Hoogte 0.030" (0.76mm)
    funksie Standby
    Frekwensie Stabiliteit (Totaal) -
    Frekwensie Stabiliteit ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
    gedetailleerde beskrywing SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
    Huidige - Voorsiening (Maksimum) 6.5mA
    Huidige - Toevoer (Disable) (Max) 4.3µA
    Basis resonator MEMS
    Beskikbare frekwensie bereik 1MHz ~ 141MHz