SiTime SIT9005AIF1H-28DE
Onderdeel nommer: SIT9005AIF1H-28DE
Vervaardiger / Brand: SiTime
Deel van beskrywing: OSC MEMS
Inligtingsblaaie:
1.SIT9005AIF1H-28.pdf ···
Inligtingsblaaie
SiT9005.pdf
RoHs Status: Loodvry ​​/ RoHS voldoen
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanning - Voorsiening 2.8V
    tipe SSXO
    Standaard pakket 1
    Verspreid Spektrum Bandwydte ±0.64%, Center Spread
    Grootte / Dimensie 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    reeks SIT9005
    Graderings -
    Programmeerbare Tipe Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
    Deel Status Active
    Pakket / saak 4-SMD, No Lead
    uitset LVCMOS
    Werkstemperatuur -40°C ~ 85°C
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Mounting Type Surface Mount
    Voggevoeligheidsvlak (MSL) 1 (Unlimited)
    Lei Vrye Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
    Hoogte 0.030" (0.76mm)
    funksie -
    Frekwensie Stabiliteit (Totaal) -
    Frekwensie Stabiliteit ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
    gedetailleerde beskrywing SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
    Huidige - Voorsiening (Maksimum) 6.5mA
    Basis resonator MEMS
    Beskikbare frekwensie bereik 1MHz ~ 141MHz