Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SC105B-151 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Signal Transformer |
| Deel van beskrywing: | FIXED IND 150UH 960MA 550MOHM SM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | Wirewound |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Verskaffer toestel pakket | - |
| Grootte / Dimensie | 0.429' L x 0.386' W (10.90mm x 9.80mm) |
| afskerming | Unshielded |
| reeks | SC105B |
| Graderings | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakket / saak | Nonstandard |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Materiaal - Kern | - |
| Induktansie Frekwensie - Toets | 1 kHz |
| induktansie | 150 µH |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.236' (6.00mm) |
| Frekwensie - Selfresonante | - |
| GS Weerstand (DCR) | 550mOhm Max |
| Huidige gradering (ampers) | 960 mA |
| Stroom - versadiging (ISAT) | 780mA |




FIXED IND 120UH 1.08A 430 MOHM
FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
FIXED IND 150UH 960MA 550 MOHM
FIXED IND 27UH 2.1A 136 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
FIXED IND 120UH 1.08A 430MOHM SM
FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
FIXED IND 180UH 860MA 630MOHM SM
FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 3.5A 60 MOHM SMD
FIXED IND 27UH 2.1A 136 MOHM SMD
FIXED IND 180UH 860MA 630 MOHM
FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
FIXED IND 220UH 820MA 730 MOHM
FIXED IND 100UH 1.2A 370 MOHM
FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
FIXED IND 100UH 1.2A 370MOHM SMD
FIXED IND 220UH 820MA 730MOHM SM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/05/8
2025/01/27
2024/06/19
2024/10/16
SC105B-151Signal Transformer |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|