Afrikaans
| Onderdeel nommer: | RMCF1210JT130K |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Deel van beskrywing: | RES 130K OHM 5% 1/2W 1210 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0158 |
| 200+ | $0.0062 |
| 500+ | $0.0059 |
| 1000+ | $0.0058 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±200ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | 1210 |
| Grootte / Dimensie | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| reeks | RMCF |
| weerstand | 130 kOhms |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Krag (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | 1210 (3225 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Kenmerke | Automotive AEC-Q200 |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Thick Film |




RES 150 OHM 5% 1/2W 1210
RES 10M OHM 5% 1/2W 1210
RES 11K OHM 5% 1/2W 1210
RES 16K OHM 5% 1/2W 1210
RES 110 OHM 5% 1/2W 1210
RES 160 OHM 5% 1/2W 1210
RES 15 OHM 5% 1/2W 1210
RES 120K OHM 5% 1/2W 1210
RES 120 OHM 5% 1/2W 1210
RES 13K OHM 5% 1/2W 1210
RES 12 OHM 5% 1/2W 1210
RES 13 OHM 5% 1/2W 1210
RES 15K OHM 5% 1/2W 1210
RES 10 OHM 5% 1/2W 1210
RES 160K OHM 5% 1/2W 1210
RES 11 OHM 5% 1/2W 1210
RES 150K OHM 5% 1/2W 1210
RES 130 OHM 5% 1/2W 1210
RES 110K OHM 5% 1/2W 1210
RES 12K OHM 5% 1/2W 1210
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
RMCF1210JT130KStackpole Electronics Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|