Afrikaans
| Onderdeel nommer: | RNCF0402BTE25R5 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Deel van beskrywing: | RES 25.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10000+ | $0.04 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±0.1% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±25ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | 0402 |
| Grootte / Dimensie | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| reeks | RNCF |
| weerstand | 25.5 Ohms |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Krag (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Pakket / saak | 0402 (1005 Metric) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.014" (0.35mm) |
| Kenmerke | Automotive AEC-Q200 |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Thin Film |
| Basisproduknommer | RNCF0402B |




RES 261 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 26.1 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 24.3 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 267 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 26.7 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 26.1K OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 243 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 24.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 255 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 24.9 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 240 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 274K OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 24.9K OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 270 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 25.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 26.7K OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 24K OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 274 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 24 OHM 0.1% 1/16W 0402
RES 27K OHM 0.1% 1/16W 0402
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/05/8
2025/01/27
2024/06/19
2024/10/16
RNCF0402BTE25R5Stackpole Electronics Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|