Afrikaans
| Onderdeel nommer: | RNCF0603DTC73K2 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Deel van beskrywing: | RES 73.2K OHM 0.5% 1/6W 0603 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0155 |
| 200+ | $0.006 |
| 500+ | $0.0058 |
| 1000+ | $0.0057 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±0.5% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±50ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | 0603 |
| Grootte / Dimensie | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| reeks | RNCF |
| weerstand | 73.2 kOhms |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Krag (Watts) | 0.167W, 1/6W |
| Pakket / saak | 0603 (1608 Metric) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Kenmerke | Automotive AEC-Q200 |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Thin Film |
| Basisproduknommer | RNCF0603D |




RES 6.8 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 71.5K OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 750K OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 750 OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 6.65 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 71.5 OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 73.2 OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 715 OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 715K OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 787K OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 75 OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 76.8 OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 768K OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 6.81 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 732K OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 75K OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 6.98 OHM 0.5% 1/10W 0603
RES 76.8K OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 768 OHM 0.5% 1/6W 0603
RES 732 OHM 0.5% 1/6W 0603
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
RNCF0603DTC73K2Stackpole Electronics Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|