RNCF0805BKT1K30 Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Stackpole Electronics Inc RNCF0805BKT1K30
Onderdeel nommer: RNCF0805BKT1K30
Vervaardiger / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Deel van beskrywing: RES 1.3K OHM 0.1% 1/8W 0805
Inligtingsblaaie:
1.RNCF0805BKT1K30.pdf ···
Inligtingsblaaie
RNCF Series Datasheet.pdf
PCN -onderdeelnommer
Global Part Number 9/Aug/2010.pdf
RoHs Status:
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±0.1%
    Temperatuur koëffisiënt ±10ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket 0805
    Grootte / Dimensie 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    reeks RNCF
    weerstand 1.3 kOhms
    Graderings AEC-Q200
    Krag (Watts) 0.125W, 1/8W
    Pakket / saak 0805 (2012 Metric)
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) 0.026" (0.65mm)