Afrikaans
| Onderdeel nommer: | RNCF1206DKT200K |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Deel van beskrywing: | RES 200K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0985 |
| 200+ | $0.0381 |
| 500+ | $0.0368 |
| 1000+ | $0.0362 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±0.5% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±10ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | 1206 |
| Grootte / Dimensie | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| reeks | RNCF |
| weerstand | 200 kOhms |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Krag (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Pakket / saak | 1206 (3216 Metric) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Kenmerke | Automotive AEC-Q200 |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Thin Film |
| Basisproduknommer | RNCF1206D |




RES 100K OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 453K OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 100 OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 9.76K OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 9.53K OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 9.76 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 105 OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 105K OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 102K OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 49.9 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 9.1 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 9.31K OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 9.53 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 102 OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 107K OHM 0.5% 1/3W 1206
RES 10 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 100K OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 50 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 9.31 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 9.09 OHM 0.5% 1/4W 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RNCF1206DKT200KStackpole Electronics Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|