Stackpole Electronics Inc RNCF2512DKE348K
Onderdeel nommer: RNCF2512DKE348K
Vervaardiger / Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Deel van beskrywing: RES 348K OHM 0.5% 1/2W 2512
Inligtingsblaaie:
1.RNCF2512DKE348K.pdf ···
Inligtingsblaaie
RNCF Series Datasheet.pdf
RoHs Status:
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±0.5%
    Temperatuur koëffisiënt ±25ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket 2512
    Grootte / Dimensie 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
    reeks RNCF
    weerstand 348 kOhms
    Graderings AEC-Q200
    Krag (Watts) 0.5W, 1/2W
    Pakket / saak 2512 (6432 Metric)
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) 0.026" (0.65mm)