Afrikaans

| Onderdeel nommer: | RNCF2512DTE14K0 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Deel van beskrywing: | RES 14K OHM 0.5% 1/2W 2512 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.1071 |
| 200+ | $0.0415 |
| 500+ | $0.04 |
| 1000+ | $0.0394 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±0.5% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±25ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | 2512 |
| Grootte / Dimensie | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| reeks | RNCF |
| weerstand | 14 kOhms |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Krag (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Pakket / saak | 2512 (6432 Metric) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Kenmerke | Automotive AEC-Q200 |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Thin Film |
| Basisproduknommer | RNCF2512D |




RES 140 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 14.7K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 158K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 154 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 150K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 150 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 140K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 14.7 OHM 0.5% 1W 2512
RES 147K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 14.3K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 13.7K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 147 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 13.7 OHM 0.5% 1W 2512
RES 143 OHM 0.5% 3/4W 2512
RES 14.3 OHM 0.5% 1W 2512
RES 13.3 OHM 0.5% 1W 2512
RES 14 OHM 0.5% 1W 2512
RES 143K OHM 0.5% 1/2W 2512
RES 13 OHM 0.5% 1W 2512
RES 154K OHM 0.5% 1/2W 2512
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RNCF2512DTE14K0Stackpole Electronics Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|