Afrikaans

| Onderdeel nommer: | ABC50DTKN |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10+ | $20.0031 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 150°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 50 |
| Aantal posisies | 100 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolasie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | - |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Loop Bellows |
| Kontak Materiaal | Beryllium Copper |
| Kontak Voltooi Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | - |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.062" (1.57mm) |
| Basisproduknommer | ABC50 |




CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
ABC50DTKNSullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|