Afrikaans

| Onderdeel nommer: | ECC04MMVD-S189 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10+ | $3.6391 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.100' (2.54mm) |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 4 |
| Aantal posisies | 8 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolasie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Male |
| Flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | - |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontak Voltooi Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | - |
| Kaart tipe | Fits Female Edgecards |
| Kaartdikte | 0.062' (1.57mm) |
| Basisproduknommer | ECC04 |




CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
CONN CARDEDGE MALE 8POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
ECC04MMVD-S189Sullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|