Afrikaans

| Onderdeel nommer: | ECC49DRXH-S734 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10+ | $11.8285 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 49 |
| Aantal posisies | 98 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolasie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Full Bellows |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontak Voltooi Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Blue |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.031" (0.79mm) |
| Basisproduknommer | ECC49 |




CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
ECC49DRXH-S734Sullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|