Afrikaans

| Onderdeel nommer: | ECC60DREI |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10+ | $12.8477 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder Eyelet(s) |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.100' (2.54mm) |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 60 |
| Aantal posisies | 120 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Materiaal - Isolasie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Full Bellows |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontak Voltooi Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Blue |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.062' (1.57mm) |
| Basisproduknommer | ECC60 |




CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.100
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
ECC60DREISullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|