Afrikaans

| Onderdeel nommer: | GCB119DHAT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder, Staggered |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.050" (1.27mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 119 |
| Aantal posisies | 238 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolasie | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Hairpin Bellows |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontak Voltooi Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.062" (1.57mm) |
| Basisproduknommer | GCB119 |




CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 236POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 238POS 0.050
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
GCB119DHATSullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|