Afrikaans

| Onderdeel nommer: | RBM25DCMS |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 10+ | $9.5042 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Wire Wrap |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.156' (3.96mm) |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 25 |
| Aantal posisies | 50 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolasie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Hairpin Bellows |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontak Voltooi Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.062' (1.57mm) |
| Basisproduknommer | RBM25 |




CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
RBM25DCMSSullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|