Afrikaans

| Onderdeel nommer: | RBM43DRST-S664 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Sullins Connector Solutions |
| Deel van beskrywing: | CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Solder |
| reeks | - |
| Lees uit | Dual |
| steek | 0.156" (3.96mm) |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal Posisies / Baai / Ry | 43 |
| Aantal posisies | 86 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolasie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| geslag | Female |
| Flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Kenmerke | - |
| Kontak Tipe | Loop Bellows |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontak Voltooi Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaart tipe | Non Specified - Dual Edge |
| Kaartdikte | 0.125" (3.18mm) |
| Basisproduknommer | RBM43 |




CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/01/20
2025/07/2
2024/06/5
2025/01/2
RBM43DRST-S664Sullins Connector Solutions |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|