RG2012P-3650-B-T1 Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Susumu RG2012P-3650-B-T1
Onderdeel nommer: RG2012P-3650-B-T1
Vervaardiger / Brand: Susumu
Deel van beskrywing: RES SMD 365 OHM 0.1% 1/8W 0805
Inligtingsblaaie:
1.RG2012P-3650-B-.pdf ···
Inligtingsblaaie
RG Series Datasheet.pdf
Omgewingsinligting
Susumu RoHS Series Listed.pdf
RoHs Status:
Ship From: Hong Kong
Kry die laagste pryse per navraag
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±0.1%
    Temperatuur koëffisiënt ±25ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket 0805
    Grootte / Dimensie 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    reeks RG
    weerstand 365 Ohms
    Graderings AEC-Q200
    Krag (Watts) 0.125W, 1/8W
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakket / saak 0805 (2012 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) 0.020" (0.50mm)