Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ISO7721FBDWR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.2826 |
| 10+ | $1.2512 |
| 30+ | $1.2312 |
| 100+ | $1.2098 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2.25V ~ 5.5V |
| Spanning - Isolasie | 5000Vrms |
| tipe | CAN, RS232, RS485 |
| tegnologie | Capacitive Coupling |
| Verskaffer toestel pakket | 16-SOIC |
| reeks | - |
| Styg / Val Tyd (Tik) | 1.8ns, 1.9ns |
| Pols Breedte Distorsie (Max) | 4.9ns |
| Voortplantingsvertraging tpLH / tpHL (Max) | 16ns, 16ns |
| Pakket / saak | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal kanale | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Geïsoleerde krag | No |
| Insette - Side 1 / Side 2 | 1/1 |
| Datatempo | 100Mbps |
| Algemene modus Transient Immunity (Min) | 85kV/µs |
| Kanaal Tipe | Unidirectional |
| Basisproduknommer | ISO7721 |




ISO7721FBDWR
Texas Instruments - Y-IC is 'n kwaliteit verspreider van Texas Instruments Produkte en sal kliënte van die beste produkte en diens voorsien.
Die ISO7721FBDWR is 'n hoesnelheid, lae-spoed digitale isolator van Texas Instruments. Dit gebruik kapasiteitskoppelingstegnologie om 5000Vrms isolasie tussen die inset en uitset te bied.
2-kanaal onidirectionele digitale isolator
Kapasiteitskoppelingstegnologie
5000Vrms isolasievoud
85kV/µs gemeenskaplike modus transientimmuniteit
100Mbps data-tyd
16ns maksimum voortgeleidingsvertraging
9ns maksimum pulsvormingvervorming
8ns/1.9ns tipiese opstygen dalingstyd
Voedingsspanning van 2.25V tot 5.5V
BedryfsTemperature van -55°C tot 125°C
16-pin SOIC-behuizing
Hoesnelheid datatransmissie met lae energieverbruik
Stewige isolasiebeskerming teen transiente en gemeenskaplike-modus voltages
Compact oppervlakmontagebehuizing vir ruimtebeperkte ontwerp
Die ISO7721FBDWR word verpak in 'n 16-pin SOIC (0.295", 7.50mm breedte) oppervlakmontagebehuizing. Dit is beskikbaar in tapes en rolle.
Die ISO7721FBDWR is 'n aktiewe produk. Daar is ekwivalente of alternatiewe modele beskikbaar van Texas Instruments, soos die ISO7721DBVR en ISO7721DBBR. Kontak asseblief ons verkope-span via ons webwerf vir meer inligting.
Die ISO7721FBDWR is geskik vir 'n verskeidenheid toepassings, insluitend industriële outomatisering, motorbeheer, kragvoorsiening en motor-elektronica, waar hoëspoed datatransmissie en stewige isolasie vereffening is.
Die mees gesaghebbende datasheet vir die ISO7721FBDWR is beskikbaar op die Texas Instruments-webwerf. Kliente word aanbeveel om die datasheet via ons webwerf af te laai.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies op ons webwerf te bekom. Kry vandag nog ’n Aanbod of Leer Meer oor die ISO7721FBDWR!
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGT ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH 8SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 3000VRMS 2CH GP 8SOIC
ISO7721D EVALUATION MODULE
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
TI SOIC16
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 16SOIC
DGTL ISO 5000VRMS 2CH GP 8SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
ISO7721FBDWRTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|