Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SN74AHCT574PWR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.6018 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 4.5V ~ 5.5V |
| tipe | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Verskaffer toestel pakket | 20-TSSOP |
| reeks | 74AHCT |
| Pakket / saak | 20-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Uitgawe Tipe | Tri-State, Non-Inverted |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal Elemente | 1 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal bisse per element | 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maksimum vermeerdering vertraging @ V, Max CL | 10.6ns @ 5V, 50pF |
| Insetkapasitansie | 3 pF |
| funksie | Standard |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | 8mA, 8mA |
| Klok frekwensie | 115 MHz |
| Basisproduknommer | 74AHCT574 |
| SN74AHCT574PWR Besonderhede PDF [English] | SN74AHCT574PWR PDF - EN.pdf |




SN74AHCT574PWR
Texas Instruments. Y-IC is 'n kwaliteit verspreider van Texas Instruments-produkte en voorsien kliënte van die beste produkte en dienste.
Die SN74AHCT574PWR is 'n 8-bis deursigtige D-tipe flip-flop met drie-toonuitsette. Dit is ontwerp vir hoëspoed, lae-krafttoepassings.
8-bis deursigtige D-tipe flip-flop
Drie-toonuitsette
Hoëspoed werking tot 115 MHz
Lae kragverbruik
Hoëspoed werking
Lae kragverbruik
Drie-toonuitsette vir busgerigte toepassings
Tape & Reel (TR) verpakking
20-TSSOP (0.173
Die SN74AHCT574PWR is 'n aktiewe produk.
Daar is eweknieof alternatiewe modelle beskikbaar, soos SN74AHCT574N en SN74AHCT574D.
Kliënte word aanbeveel om via ons webwerf kontak met ons verkope te maak vir meer inligting.
Hoëspoed, lae-kracht digitale stelsels
Busgerigte toepassings
Algemytsige logika
Die mees gesaghebbende datasheet vir die SN74AHCT574PWR is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aanbeveel om dit af te laai.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die SN74AHCT574PWR op ons webwerf te bekom. Kry 'n kwotasie, leer meer, of maak gebruik van ons tydbeperkte aanbod.
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-DIP
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-TSSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-SOIC
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TVSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-TSSOP
IC SHIFT REGISTER SGL 8B 16TSSOP
IC SHIFT REGISTER SGL 8B 16SOIC
IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SN74AHCT574PWRTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|