Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TLV71328PDBVR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.4213 |
| 10+ | $0.3408 |
| 25+ | $0.3116 |
| 100+ | $0.2318 |
| 250+ | $0.2101 |
| 500+ | $0.1739 |
| 1000+ | $0.1304 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsuitval (Maksimum) | 0.57V @ 150mA |
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 2.8V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | - |
| Spanning - Inset (Max) | 5.5V |
| Verskaffer toestel pakket | SOT-23-5 |
| reeks | - |
| Beskermingseienskappe | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Pakket / saak | SC-74A, SOT-753 |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Uitgawe Tipe | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal regulateurs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 75 µA |
| Huidige - Uitset | 150mA |
| Beheer funksies | Enable |
| Basisproduknommer | TLV71328 |
| TLV71328PDBVR Besonderhede PDF [English] | TLV71328PDBVR PDF - EN.pdf |




TLV71328PDBVR
Y-IC is 'n kwaliteitverskaffer van Texas Instruments-produkte en bied kliënte die beste produkte en dienste aan.
Die TLV71328PDBVR is 'n 150mA, lae-afvalvergaderings (LDO) lineêre regulator met 'n inskakelfunksie. Dit het 'n invoerspanningbereik van tot 5,5V en lewer 'n vaste uitganspanning van 2,8V.
150mA uitsetstroom
Vaste 2,8V uitganspanning
Lae 0,57V afvalspanning by 150mA
75µA rustestroom
Hoog kragtoevoersiekteverwerping (PSRR) van 70dB tot 55dB (100Hz tot 1MHz)
Inskakelfunksie
Oorstroom-, oor-temperatuur-, reverse polarisatie-, kortsluitingen onder-voorspanningbeveiliging (UVLO)
Compact SOT-23-5-pakkie
Breë bedryfstemperatuurbereik van -40°C tot 125°C
Betroubare en robuuste ontwerp vir verskeie toepassings
Die TLV71328PDBVR is verpakk in 'n ruimtebesparende SOT-23-5-oppervlakmontagepakket en is beskikbaar op strooi en rol.
Die TLV71328PDBVR is 'n aktiewe produk. Daar is ekwivalente of alternatiewe modelle beskikbaar, soos die TLV71333PDBVR en TLV71327PDBVR. Klante word aangemoedig om kontak met ons verkopeteam te hê via die webwerf vir meer inligting.
Draagbare elektronika
Draadlose toestelle
Industriële en mediese toerusting
Die mees opgedateerde datasheet vir die TLV71328PDBVR is op ons webwerf beskikbaar. Kliënte word aanbeveel om die datasheet af te laai vir volledige tegniese besonderhede.
Kliënte word aangemoedig om kwotasies te kry vir die TLV71328PDBVR op ons webwerf. Kry 'n kwotasie nou om voordeel te trek uit ons beperkte tyd-aanbod.
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
TI X2S0N4
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4X2SON
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4X2SON
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
TLV71328PDBVRTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|