Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TPS72501DTG4 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsuitval (Maksimum) | 0.28V @ 1A |
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 1.22V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | 5.5V |
| Spanning - Inset (Max) | 6V |
| Verskaffer toestel pakket | 8-SOIC |
| reeks | - |
| Beskermingseienskappe | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Pakket / saak | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Uitgawe Tipe | Adjustable |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Output Configuration | Positive |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal regulateurs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 325 µA |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 225 µA |
| Huidige - Uitset | 1A |
| Beheer funksies | Enable, Reset |
| Basisproduknommer | TPS725 |
| TPS72501DTG4 Besonderhede PDF [English] | TPS72501DTG4 PDF - EN.pdf |




TPS72501DTG4
Texas Instruments
Die TPS72501DTG4 is 'n 1A, lae afdalings (LDO) lineêre spanningreguleerder van Texas Instruments. Dit bied 'n verstelbare uitgangsspanning van 1,22V tot 5,5V en het uitstekende lyn- en lasregulering, lae russtroom, en beskerming teen oor-temperatuur en oor-stroom.
Verstelbare uitgangsspanning van 1,22V tot 5,5V
1A uitgangsstroombog
Lae afdalingspanning van 0,28V by 1A
Lae russtroom van 225μA
Beskerming teen oor-temperatuur, oor-stroom en teen omgekeerde polariteit
Aktiveringsen resetbeheerfunksies
Bedryfstemperature van -40°C tot 125°C
Uitstekende lynen lasregulering vir stabiele uitgangsspanning
Lae energieverbruik vir langer batterylewe
Stewige beskermingsfunksies vir betroubare werking
Wye bedryfstemperatuurbereik vir uiteenlopende toepassings
Die TPS72501DTG4 word in ’n 8-pin SOIC (0.154", 3,90 mm breedte) oppervlaktemonteermandjie verskaf.
Die TPS72501DTG4 is ’n uitgediende produkkel. Klanten word aangeraai om hul verkoopsspan te kontak via die webwerf vir inligting oor eweknie- of alternatiewe modelle.
Draer elektronika
Battery-gevoede toestelle
Industriële en verbruikersapplicasies wat ’n stabiele, lae-ruis kragtoevoer vereis
Die mees betroubare datasheet vir die TPS72501DTG4 is beskikbaar op ons webwerf. Klante word aanbeveel om dit af te laai vir volledige tegniese besonderhede.
Klante word aanbeveel om kwotasies vir die TPS72501DTG4 op ons webwerf te bekom. Kry vandag nog ’n aanbod of leer meer oor hierdie produk deur ons webwerf te besoek. Hierdie tydelike aanbod mag nie lank beskikbaar wees nie, neem dus aksie vandag.
IC REG LIN POS ADJ 1A DDPAK
IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC
TPS72501KTT TI
TI TO263-5
TI SOT223
IC REG LIN POS ADJ 1A DDPAK
TI SOT223-5
IC REG LIN POS ADJ 1A DDPAK
IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC
TI SOT223
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SOT223
TI SOT223
IC REG LIN POS ADJ 1A DDPAK
TPS72501Q1DCQR TI
IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC
IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC
TI SOT223
TI SOT223-5
TPS72501DRG4 TEXAS
TPS72501QDCQRQ1 TI
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/8
2025/01/27
2024/06/19
2024/10/16
TPS72501DTG4Texas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|