Vicor Corporation V110A15T400BS3
Onderdeel nommer: V110A15T400BS3
Vervaardiger / Brand: Vicor
Deel van beskrywing: DC DC CONVERTER 15V 400W
Inligtingsblaaie:
1.V110A15T400BS3.pdf ···
Inligtingsblaaie
110V Input Maxi Family.pdf
RoHs Status: Lead free / RoHs compliant
Ship From: Hong Kong
Kry die laagste pryse per navraag
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanning - Uitset 3 -
    Spanning - Uitset 2 -
    Spanning - Uitset 1 15V
    Spanning - Isolasie 3 kV
    Spanning - Inset (Min) 66V
    Spanning - Inset (Max) 154V
    tipe Isolated Module
    Grootte / Dimensie 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
    reeks Maxi (400W)
    Krag (Watts) 400 W
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakket / saak Full Brick
    Pakkie Bulk
    Werkstemperatuur -40°C ~ 100°C
    Aantal uitgange 1
    Mounting Type Through Hole
    Kenmerke OVP, UVLO
    doeltreffendheid 87.4%
    Huidige - Uitgawe (Maksimum) 26.67A