Afrikaans

| Onderdeel nommer: | V110A15T400BS3 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 15V 400W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 15V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 66V |
| Spanning - Inset (Max) | 154V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| reeks | Maxi (400W) |
| Krag (Watts) | 400 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Full Brick |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OVP, UVLO |
| doeltreffendheid | 87.4% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 26.67A |
| Basisproduknommer | V110A15T400 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




IGBT Modules
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 24V 300W
DC DC CONVERTER 15V 400W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
V110A15T400BS3Vicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|