Afrikaans
| Onderdeel nommer: | V375A28E600BF2 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 28V 600W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 28V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 250V |
| Spanning - Inset (Max) | 425V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| reeks | Maxi (600W) |
| Krag (Watts) | 600 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Full Brick |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -10°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OVP, UVLO |
| doeltreffendheid | 87.8% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 21.43A |
| Basisproduknommer | V375A28E600 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 600W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
V375A28E600BF2Vicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|