V375B5T200B Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
Vicor Corporation V375B5T200B
Onderdeel nommer: V375B5T200B
Vervaardiger / Brand: Vicor
Deel van beskrywing: DC DC CONVERTER 5V 200W
Inligtingsblaaie:
1.V375B5T200B.pdf ···
Inligtingsblaaie
V375 Input Mini Family.pdf
RoHs Status:
Ship From: Hong Kong
Kry die laagste pryse per navraag
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Spanning - Uitset 3 -
    Spanning - Uitset 2 -
    Spanning - Uitset 1 5V
    Spanning - Isolasie 3 kV
    Spanning - Inset (Min) 250V
    Spanning - Inset (Max) 425V
    tipe Isolated Module
    Grootte / Dimensie 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
    reeks MINI (200W)
    Krag (Watts) 200 W
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakket / saak 9-DIP Module
    Pakkie Bulk
    Werkstemperatuur -40°C ~ 100°C
    Aantal uitgange 1
    Mounting Type Through Hole
    Kenmerke OVP, UVLO
    doeltreffendheid 83%
    Huidige - Uitgawe (Maksimum) 40A