Afrikaans
| Onderdeel nommer: | V375B5T200B |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 5V 200W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 5V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 250V |
| Spanning - Inset (Max) | 425V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| reeks | MINI (200W) |
| Krag (Watts) | 200 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | 9-DIP Module |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OVP, UVLO |
| doeltreffendheid | 83% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 40A |
| Basisproduknommer | V375B5T200 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5V 150W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 5V 200W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 150W
T 250/425/375 5V/ 40A
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 150W
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 5V 200W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
V375B5T200BVicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|