Afrikaans

| Onderdeel nommer: | V48B15E250BN |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 15V 250W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 15V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 36V |
| Spanning - Inset (Max) | 75V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 2.28' L x 2.20' W x 0.50' H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| reeks | MINI (250W) |
| Krag (Watts) | 250 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | 9-DIP Module |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -10°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OVP, UVLO |
| doeltreffendheid | 88.5% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 16.67A |
| Basisproduknommer | V48B15E250 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




VICOR New
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
DC DC CONVERTER 15V 250W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
V48B15E250BNVicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|