Afrikaans

| Onderdeel nommer: | VE-B4V-EU-B1 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 5.8V 200W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 5.8V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 55V |
| Spanning - Inset (Max) | 100V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm) |
| reeks | VE-200™ (200W) |
| Krag (Watts) | 200 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Full Brick |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -10°C ~ 85°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OCP, OTP, OVP, SCP |
| doeltreffendheid | 88% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 34.48A |
| Basisproduknommer | VE-B4V |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5.8V 50W
DC DC CONVERTER 5.8V 200W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 50W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 75W
DC DC CONVERTER 5.8V 200W
DC DC CONVERTER 5.8V 50W
DC DC CONVERTER 5.8V 200W
DC DC CONVERTER 5.8V 50W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 200W
DC DC CONVERTER 5.8V 50W
DC DC CONVERTER 5.8V 200W
DC DC CONVERTER 5.8V 150W
DC DC CONVERTER 5.8V 75W
DC DC CONVERTER 5.8V 50W
DC DC CONVERTER 5.8V 50W
DC DC CONVERTER 5.8V 200W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/01/2
2025/02/27
2025/02/16
2025/05/29
VE-B4V-EU-B1Vicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|