Afrikaans
| Onderdeel nommer: | VI-24B-CW |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 95V 100W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 95V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 55V |
| Spanning - Inset (Max) | 100V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| reeks | VI-200™ (100W) |
| Krag (Watts) | 100 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Full Brick |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OCP, OTP, OVP, SCP |
| doeltreffendheid | 90% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 1.05A |
| Basisproduknommer | VI-24B |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 95V 75W
DC DC CONVERTER 95V 150W
DC DC CONVERTER 95V 75W
DC DC CONVERTER 95V 150W
DC DC CONVERTER 95V 200W
DC DC CONVERTER 95V 150W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 200W
DC DC CONVERTER 95V 75W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 150W
DC DC CONVERTER 95V 200W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 150W
DC DC CONVERTER 95V 75W
DC DC CONVERTER 95V 150W
DC DC CONVERTER 95V 150W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
VI-24B-CWVicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|