Afrikaans

| Onderdeel nommer: | VI-B34-CX-F3 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 48V 75W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 48V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 42V |
| Spanning - Inset (Max) | 60V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 4.60' L x 1.86' W x 0.79' H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm) |
| reeks | VI-200™ (75W) |
| Krag (Watts) | 75 W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | Full Brick |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OCP, OTP, OVP, SCP |
| doeltreffendheid | 90% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 1.56A |
| Basisproduknommer | VI-B34 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 200W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 150W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 50W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 75W
DC DC CONVERTER 48V 100W
DC DC CONVERTER 48V 50W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/06/30
2025/01/2
2024/08/25
2024/04/26
VI-B34-CX-F3Vicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|