Afrikaans
| Onderdeel nommer: | VI-J3B-CZ |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vicor |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 95V 25W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $341.9862 |
| 10+ | $271.6467 |
| 25+ | $247.8644 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 95V |
| Spanning - Isolasie | 3 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 42V |
| Spanning - Inset (Max) | 60V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 2.28" L x 2.40" W x 0.50" H (57.9mm x 70.0mm x 12.7mm) |
| reeks | VI-J00™ (25W) |
| Krag (Watts) | 25 W |
| Pakket / saak | Half Brick |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -25°C ~ 100°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | OCP, SCP |
| doeltreffendheid | 90% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 263mA |
| Basisproduknommer | VI-J3B |
| aansoeke | ITE (Commercial) |
| VI-J3B-CZ Besonderhede PDF [English] | VI-J3B-CZ PDF - EN.pdf |




VI-J3B-CZ
Y-IC is 'n kwaliteitsaflewerer van Vicor Corporation produkte, wat kliënte die beste produkte en dienste bied.
Die VI-J3B-CZ is 'n geïsoleerde DC-DC-omskakelaar module van 25W uit Vicor se VI-J00™ reeks. Dit het 'n enkele uitslagspanning van 95V en is ontwerp vir gebruik in inligtingstegnologie (IT) toerusting en kommersiële toepassings.
Geïsoleerde module met 1 uitgang
Ingangsspanning: 42V tot 60V
Uitslagspanning: 95V
Maksimum Uitsetstroom: 263mA
Vermoëis: 25W
Isoilasiespanning: 3kV
Oorlasen kortsluitingsbeskerming
Hoë doeltreffendheid tot 90%
Wye operasietemperatuurbereik van -25°C tot 100°C
Klein halfblaaipak om ruimte-beperkte toepassings te akkommodeer
RoHS-akkuraat
Die VI-J3B-CZ word in 'n bulk pakket aangeskryf. Die module het 'n half-ybpak grootte met afmetings van 2.28" L x 2.40" W x 0.50" H (57.9mm x 70.0mm x 12.7mm) en deur-gat montering.
Die VI-J3B-CZ is 'n aktiewe produk. Daar mag ewekniekse of alternatiewe modelle beskikbaar wees. Klante word aanbeveel om ons verkoopsspan via die webwerf te kontak vir meer inligting.
Inligtingstegnologie (IT) toerusting
K oorcommersiële toepassings
Die mees gesaghebbende datasheet vir die VI-J3B-CZ is beskikbaar op ons webwerf. Klante word aanbeveel om die datasheet af te laai vir volledige produkspesifikasies en tegniese inligting.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies te verkry vir die VI-J3B-CZ op ons webwerf. Kry nou 'n kwotasie of leer meer oor hierdie tydbeperkte aanbod.
DC DC CONVERTER 95V 25W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 50W
DC DC CONVERTER 95V 25W
DC DC CONVERTER 95V 75W
DC DC CONVERTER 95V 75W
DC DC CONVERTER 95V 50W
DC DC CONVERTER 95V 25W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 25W
DC DC CONVERTER 95V 75W
DC DC CONVERTER 95V 50W
DC DC CONVERTER 95V 50W
DC DC CONVERTER 95V 25W
DC DC CONVERTER 95V 50W
DC DC CONVERTER 95V 50W
DC DC CONVERTER 95V 50W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 100W
DC DC CONVERTER 95V 25W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VI-J3B-CZVicor Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|