Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 199D476X06R3D1V1 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Vishay / Sprague |
| Deel van beskrywing: | CAP TANT 47UF 20% 6.3V RADIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.9309 |
| 200+ | $0.3599 |
| 500+ | $0.3472 |
| 1000+ | $0.3415 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| tipe | Conformal Coated |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Grootte / Dimensie | 0.236" Dia (6.00mm) |
| reeks | TANTALEX®, 199D |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | Radial |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Vervaardiger Grootte Kode | D |
| Leeftyd @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Loodspasie | 0.100" (2.54mm) |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.400" (10.16mm) |
| Kenmerke | General Purpose |
| Mislukkingskoers | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| kapasitansie | 47 µF |
| 199D476X06R3D1V1 Besonderhede PDF [English] | 199D476X06R3D1V1 PDF - EN.pdf |




CAP TANT 47UF 20% 6.3V RADIAL
CAP TANT 47UF 6.3V 20% RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 6.3V RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 6.3V RADIAL
CAP TANT 47UF 25V 20% RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 6.3V RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 47UF 6.3V 20% RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 6.3V RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 6.3V RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL
CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL
CAP TANT 47UF 6.3V 20% RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 6.3V RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 25V RADIAL
CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 35V RADIAL
CAP TANT 47UF 20% 35V RADIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/01/20
2025/07/2
2024/06/5
2025/01/2
199D476X06R3D1V1Vishay Sprague |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|