Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 0805B823J101CT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Walsin Technology |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 0.082UF 100V X7R 0805 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0863 |
| 200+ | $0.0335 |
| 500+ | $0.0323 |
| 1000+ | $0.0317 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 100V |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Dikte (Maksimum) | 0.053" (1.35mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| reeks | - |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 0805 (2012 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | - |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 0.082 µF |
| aansoeke | General Purpose |




CAP CER 8200PF 250V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 16V X7R 0805
CAP CER 8200PF 100V X7R 0805
CAP CER 8200PF 630V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 10V X7R 0805
CAP CER 8200PF 250V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 25V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 25V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 16V X7R 0805
CAP CER 8200PF 500V X7R 0805
CAP CER 8200PF 50V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 100V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 16V X7R 0805
CAP CER 8200PF 25V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 10V X7R 0805
CAP CER 8200PF 50V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805
CAP CER 8200PF 200V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805
CAP CER 0.082UF 25V X7R 0805
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
0805B823J101CTWalsin Technology Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|