Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 1206F274M500CT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Walsin Technology |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 0.27UF 50V Y5V 1206 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 50V |
| Verdraagsaamheid | ±20% |
| Dikte (Maksimum) | - |
| Temperatuur koëffisiënt | Y5V (F) |
| Grootte / Dimensie | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| reeks | - |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 1206 (3216 Metric) |
| Pakkie | Bulk |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | - |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 0.27 µF |
| aansoeke | General Purpose |




CAP CER 0.033UF 25V Y5V 1206
CAP CER 0.033UF 250V Y5V 1206
CAP CER 0.027UF 50V Y5V 1206
CAP CER 0.033UF 50V Y5V 1206
CAP CER 0.033UF 200V Y5V 1206
CAP CER 22UF 16V Y5V 1206
CAP CER 22UF 10V Y5V 1206
CAP CER 2.2UF 50V Y5V 1206
CAP CER 0.027UF 50V Y5V 1206
CAP CER 2.2UF 25V Y5V 1206
CAP CER 0.033UF 100V Y5V 1206
CAP CER 22UF 16V Y5V 1206
1206+
CAP CER 0.033UF 200V Y5V 1206
CAP CER 0.27UF 25V Y5V 1206
CAP CER 0.27UF 50V Y5V 1206
CAP CER 0.033UF 100V Y5V 1206
CAP CER 22UF 10V Y5V 1206
CAP CER 0.27UF 25V Y5V 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1206F274M500CTWalsin Technology Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|