AT0603DRD0775RL Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
YAGEO AT0603DRD0775RL
Onderdeel nommer: AT0603DRD0775RL
Vervaardiger / Brand: Yageo
Deel van beskrywing: RES SMD 75 OHM 0.5% 1/10W 0603
Inligtingsblaaie:
1.AT0603DRD0775RL.pdf ···
Inligtingsblaaie
AT Series, Automotive.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±0.5%
    Temperatuur koëffisiënt ±25ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket 0603
    Grootte / Dimensie 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
    reeks AT
    weerstand 75 Ohms
    Graderings AEC-Q200
    Krag (Watts) 0.1W, 1/10W
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakket / saak 0603 (1608 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) 0.022" (0.55mm)