Afrikaans

| Onderdeel nommer: | MMF25SFRE174K |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Yageo |
| Deel van beskrywing: | RES SMD 1% 1/4W MELF |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0231 |
| 200+ | $0.009 |
| 500+ | $0.0087 |
| 1000+ | $0.0085 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±50ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | MELF |
| Grootte / Dimensie | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| reeks | MMF |
| weerstand | 174 kOhms |
| Krag (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Pakket / saak | MELF, 0204 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | - |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Metal Film |




RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
RES SMD 1% 1/4W MELF
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/3
2025/01/27
2024/01/20
2024/12/17
MMF25SFRE174KYAGEO |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|