YAGEO MMF25SFRE174K
Onderdeel nommer: MMF25SFRE174K
Vervaardiger / Brand: Yageo
Deel van beskrywing: RES SMD 1% 1/4W MELF
Inligtingsblaaie:
1.MMF25SFRE174K.pdf ···
Inligtingsblaaie
MMF Series.pdf
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±1%
    Temperatuur koëffisiënt ±50ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket MELF
    Grootte / Dimensie 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
    reeks MMF
    weerstand 174 kOhms
    Krag (Watts) 0.25W, 1/4W
    Pakket / saak MELF, 0204
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 155°C