PE2010JKE7W0R047L Image
Beeld kan verteenwoordiging wees.
Sien spesifikasies vir produkbesonderhede.
YAGEO PE2010JKE7W0R047L
Onderdeel nommer: PE2010JKE7W0R047L
Vervaardiger / Brand: Yageo
Deel van beskrywing: RES 0.047 OHM 5% 1W 2010
Inligtingsblaaie: None
RoHs Status:
hoeveelheid Eenheidsprys
»
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Verdraagsaamheid ±5%
    Temperatuur koëffisiënt ±50ppm/°C
    Verskaffer toestel pakket 2010
    Grootte / Dimensie 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
    reeks PE
    weerstand 47 mOhms
    Graderings AEC-Q200
    Krag (Watts) 1W
    Produkkenmerk Kenmerkwaarde
    Pakket / saak 2010 (5025 Metric)
    Pakkie Tape & Reel (TR)
    Werkstemperatuur -55°C ~ 170°C
    Aantal beëindigings 2
    Hoogte - Sit (Max) 0.035" (0.89mm)