Afrikaans
| Onderdeel nommer: | RL1206FR-070R499L |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Yageo |
| Deel van beskrywing: | RES 0.499 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0141 |
| 200+ | $0.0055 |
| 500+ | $0.0053 |
| 1000+ | $0.0052 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±300ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | 1206 |
| Grootte / Dimensie | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| reeks | RL |
| weerstand | 499 mOhms |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Krag (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | 1206 (3216 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Kenmerke | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Thick Film |




RES 0.475 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.43 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.562 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.68 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.006 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.3 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.576 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.442 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.487 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.59 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.422 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.4 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.51 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.56 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.62 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.5 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.39 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.47 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.383 OHM 1% 1/4W 1206
RES 0.54 OHM 1% 1/4W 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/02/10
2024/08/25
2025/01/23
2025/07/2
RL1206FR-070R499LYAGEO |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|