Afrikaans

| Onderdeel nommer: | YC102-JR-0791RL |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Yageo |
| Deel van beskrywing: | RES ARRAY 2 RES 91 OHM 0302 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0259 |
| 200+ | $0.01 |
| 500+ | $0.0096 |
| 1000+ | $0.0095 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±200ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | - |
| Grootte / Dimensie | 0.031' L x 0.024' W (0.80mm x 0.60mm) |
| reeks | YC102 |
| Weerstand-verhouding-Drift | - |
| Weerstandsverhouding | - |
| Weerstand (Ohms) | 91 |
| Krag per element | 31mW |
| Pakket / saak | 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Weerstanders | 2 |
| Aantal penne | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.018' (0.45mm) |
| Kringtipe | Isolated |
| Basisproduknommer | YC102-JR |
| aansoeke | Automotive AEC-Q200, DDRAM, SDRAM |




YICHIP QFN
RES ARRAY 2 RES 8.2K OHM 0302
RES ARRAY 2 RES 9.1K OHM 0302
RESISTOR CHIP
RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0302
RES ARRAY 2 RES 910K OHM 0302
RES ARRAY 2 RES 91K OHM 0302
YICHIP QFN
RES ARRAY 2 RES 82K OHM 0302
YICHIP QFN32
RES ARRAY 2 RES 7.5K OHM 0302
RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0302
RESISTOR CHIP
RES ARRAY 2 RES 820 OHM 0302
508 TB RISING CLAMP 180D
RES ARRAY 2 RES 820K OHM 0302
YC QFN
RESISTOR CHIP
RES ARRAY 2 RES 82 OHM 0302
TERM BLK 10P SIDE ENT 5.08MM PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
YC102-JR-0791RLYAGEO |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|