Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 5-5-1218 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | 3M |
| Deel van beskrywing: | TAPE INSULATING AMBER 5"X 5YDS |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $82.693 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| wydte | 5.00" (127.00mm) |
| gebruik | - |
| Dikte - Rugsteun, Draer | 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) |
| Dikte - Kleefmiddel | 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) |
| dikte | 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm) |
| Temperatuurspeling | 356°F (180°C) Max |
| Tipe Tipe | Insulating, High Temperature |
| Berging / verkoelingstemperatuur | - |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Raklewe | 60 Months |
| reeks | 1218 |
| Pakkie | Bulk |
| lengte | 15 (4.6m) 5 yds |
| Kleur | Amber |
| Basisproduknommer | 1218 |
| Ondersteuning, draer | Polyimide |
| gom | Acrylic |




TAPE ELECTRICAL AMBER 5"X 5YDS
TAPE REFLECTIVE BLUE 5"X 5YDS
TAPE DBL COATED NATURAL 5"X 5YDS
TAPE REFLECTIVE YELLOW 5"X 5YDS
TAPE LEAD FOIL SILVER 5"X 5YDS
TAPE DBL COATED NATURAL 5"X 5YDS
TAPE DAMPING FOIL SIL 5"X 5YDS
TAPE LEAD FOIL SILVER 5"X 5YDS
TAPE GLASS CLOTH WHITE 5"X 5YDS
TAPE ALUM FOIL SILVER 5"X 5YDS
TAPE DBL COATED BLACK 5"X 5YDS
TAPE REFLECTIVE RED 5"X 5YDS
TAPE ALUM FOIL SIL 5"X 5YDS 5/PK
TAPE DBL COATED BLACK 5"X 5YDS
TAPE REFLECTIVE WHITE 5"X 5YDS
TAPE DBL COATED NATURAL 5"X 5YDS
TAPE GLASS CLOTH SILVER 5"X 5YDS
TAPE DBL COATED NATURAL 5"X 5YDS
TAPE REFLECTIVE GREEN 5"X 5YDS
TAPE DBL COATED DBL SIDED NAT
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
5-5-12183M (TC) |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|