Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 951129-8622-AR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | 3M |
| Deel van beskrywing: | CONN HEADER VERT 29POS 2MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.0283 |
| 200+ | $0.4116 |
| 500+ | $0.3967 |
| 1000+ | $0.3907 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board |
| afscherming | Unshrouded |
| reeks | 951 |
| Ry Spacing - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.079' (2.00mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Algehele kontaklengte | 0.343' (8.70mm) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 29 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Thermoplastic |
| Isolasie Hoogte | 0.060' (1.52mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| Huidige gradering (ampers) | 1A |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Copper Alloy |
| Kontaklengte - Pos | 0.110' (2.79mm) |
| Kontak Lengte - Paring | 0.173' (4.40mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | 39.4µin (1.00µm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | Flash |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Gold |
| Connector Type | Header |
| Basisproduknommer | 951129 |
| aansoeke | - |




CONN HEADER R/A 28POS 2MM
CONN HEADER SMD 28POS 2MM
CONN HEADER SMD 31POS 2MM
CONN HEADER R/A 30POS 2MM
CONN HEADER SMD 29POS 2MM
CONN HEADER VERT 28POS 2MM
CONN HEADER R/A 29POS 2MM
CONN HEADER SMD 28POS 2MM
CONN HEADER SMD 30POS 2MM
CONN HEADER SMD 31POS 2MM
CONN HEADER SMD 29POS 2MM
CONN HEADER R/A 29POS 2MM
CONN HEADER R/A 28POS 2MM
CONN HEADER SMD 29POS 2MM
CONN HEADER R/A 31POS 2MM
CONN HEADER SMD 30POS 2MM
CONN HEADER VERT 30POS 2MM
CONN HEADER R/A 30POS 2MM
CONN HEADER SMD 30POS 2MM
CONN HEADER SMD 31POS 2MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
951129-8622-AR3M |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|