Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ESTW010A0B41-HZ |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | ABB Power Conversion |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER 12V 120W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $95.0265 |
| 216+ | $37.9174 |
| 504+ | $36.6506 |
| 1008+ | $36.0232 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | - |
| Spanning - Uitset 1 | 12V |
| Spanning - Isolasie | 2.25 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 36V |
| Spanning - Inset (Max) | 75V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 2.30' L x 0.90' W x 0.50' H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm) |
| reeks | Barracuda™ ESTW010A0B (120W) |
| Krag (Watts) | 120 W |
| Pakket / saak | 8-DIP Module, 1/8 Brick |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| doeltreffendheid | 92.5% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 10A |
| Beheer funksies | Enable, Active Low |
| Basisproduknommer | ESTW010 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 15V 63W
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 12V 72W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 12V
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 15V 63W
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 12V 72W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 12V 72W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ESTW010A0B41-HZABB Power Electronics Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|